O FIRMIE

Drewno – świat jakości, dobrego stylu oraz elegancji…

Od wieków gości w naszych domach i obiektach użytkowania publicznego. Ogromną przyjemnością jest dla mnie możliwość pracy z tak szlachetną materią, dlatego moim priorytetem jest stworzenie dla Państwa schodów oraz drzwi drewnianych służących wiele lat a jednocześnie będących niepowtarzalnym meblem w domu czy mieszkaniu.

W myśl zasady „klient nasz pan” będąc otwartym na fantazję oraz pomysły zleceniodawcy z wielką uwagą staram się sprostać Państwa wymaganiom, podpierając się współpracą z dekoratorem wnętrz oraz trójwymiarowym projektem 3D.

Moja firma specjalizuje się produkcją z drewna zarówno krajowego, egzotycznego jak i modyfikowanego, naszą domeną są schody gięte, ażurowe i zabiegowe łączone z elementami szklanymi bądź ze stalą szlachetną oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Dzięki młodej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie z doświadczeniem oraz nowoczesnym technologiom nasze produkty w pełni odpowiadają współczesnym trendom. Oferujemy kompleksową obsługę klienta od doradztwa w doborze materiału, pomiaru uwzględniającego wnętrze w jakim mają się znaleźć nasze schody czy drzwi przez produkcję i montaż w domu klienta. Poprzez bogactwo wariantów dostępnych w naszej ofercie zapewniamy oryginalność naszych produktów.

Mamy nadzieję iż uda nam się sprostać Państwa wymaganiom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Karol Mrozek z zespołem